Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Cadetoune' - Francie (Les Landes), Capbreton. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 79 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa, východní orientace terasa, západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Dům sousedí s garáží.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Cadetoune, Capbreton

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3406_60_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 79 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa, východní orientace terasa, západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Dům sousedí s garáží.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 19:45
Mapa stránek ...