Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Paradise Océan' - Francie (Les Landes), Capbreton. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Paradise Océan', 2-pokojový řadový dům 28 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 indukční varná deska). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Paradise Océan, Capbreton

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3406_606_11/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Paradise Océan', 2-pokojový řadový dům 28 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 indukční varná deska). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:39
Mapa stránek ...