Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons Bleues' - Francie (Les Landes), Capbreton. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl a TV. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 2 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons Bleues, Capbreton

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3406_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl a TV. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 2 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 23:12
Mapa stránek ...