Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Berges Landaises' - Francie (Les Landes), Capbreton. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm), TV. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na řeku. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 21. Pozor prosím: nekuřácký dům.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Berges Landaises, Capbreton

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3406_450_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm), TV. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na řeku. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 21. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 09:46
Mapa stránek ...