Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'PORT SUD' - Francie (Les Landes), Capbreton. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj s 2x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Velká terasa 20 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu PORT SUD, Capbreton

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3406_255_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj s 2x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Velká terasa 20 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 02:54
Mapa stránek ...