Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Clairi?re Ch?nes' - Francie (Les Landes), Capbreton. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Salón. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Terasa krytá, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Ložnice v horním podlaží je silně zkos ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Clairi?re Ch?nes, Capbreton

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3406_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Salón. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Terasa krytá, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Ložnice v horním podlaží je silně zkosená (ze 7 m2 jsou 4 m2 vyšší než 1.80 m) se střešním oknem. Ložnice je přístupná pouze přes sklep. Zahrada je uzavřená.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:09
Mapa stránek ...