Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'mille sabords' - Francie (Les Landes), Capbreton. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Obývací pokoj s jídelní stůl a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu mille sabords, Capbreton

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3406_200_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Obývací pokoj s jídelní stůl a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:55
Mapa stránek ...