Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Grand Large' - Francie (Les Landes), Capbreton. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 29 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (135 cm), plochá obrazovka a stereo přehrávač. Nika s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Malý balkon 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 10. Pozor prosím: nekuřácký byt. Pro informaci: Postele jsou zvýšeny a přístupné po žebřík ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Grand Large, Capbreton

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3406_130_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 29 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (135 cm), plochá obrazovka a stereo přehrávač. Nika s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Malý balkon 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 10. Pozor prosím: nekuřácký byt. Pro informaci: Postele jsou zvýšeny a přístupné po žebříku. Balkón orientován k ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:06
Mapa stránek ...