Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Jean Michel' - Francie (Les Landes), Capbreton. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x lůžko (90 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Jean Michel, Capbreton

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3406_103_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x lůžko (90 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 13:54
Mapa stránek ...