Ubytování ve Francii, Biscarrosse (Les Landes) v apartmánu 'Les Cottages du Lac'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Cottages du Lac, Biscarrosse
★★★

Francie, Les Landes, Biscarrosse

Francie, Les Landes, Biscarrosse
Číslo objektu: FR3422.71.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3422_71_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.625,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov byt 'T4', pro 6 osob, 45 m2 v 1. patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2 lůžka nad sebou.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a myčka.Koupelna a oddělené WC.Balkon 10 m2, terasa 10 m2, zahradní nábytek.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný rekreační zařízení 'Les Cottages du Lac', obklopen stromy.Sauna (ke spoluužívání, extra), pračka (ke spoluužívání, extra), sušička (ke spoluužívání, extra).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: na kraji obce obce Parentis en Born, v zeleni, v lese, u jezera.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, 5'000 m2, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 20 m x šířka 10 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.), krytý bazén (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 20 m x šířka 10 m, otevřeno od 01.04. do 31 .10.), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 7 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, golfové hřiště 10 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Biscarrosse:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 12'500 obyvatel, 30 km od Ychoux, 40 km od Facture. Veškeré služby v místě. Kasino, muzeum, kino. Hydroviace v Biscarosse, příp. na jezeře Perentis-Biscaross.
informace pro letní ubytování
Pláž. Plachtění, vodní lyžování. Golfové hřiště. Rajtování. Cyklistické cesty. Letiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:20
Mapa stránek ...