Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plage Océane' - Francie (Les Landes), Biscarrosse. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 57 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, sprcha/WC. Velká terasa 23 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domá ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plage Océane, Biscarrosse

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3422_706_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 57 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, sprcha/WC. Velká terasa 23 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 05:15
Mapa stránek ...