Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Indigo II' - Francie (Les Landes), Biscarrosse. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 75 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm). Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Int ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Indigo II, Biscarrosse

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3422_704_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 75 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm). Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:27
Mapa stránek ...