Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cottages du Lac' - Francie (Les Landes), Biscarrosse. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojov 'M4' dům pro 6 osob, 53 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2 lůžka nad sebou.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a myčka.Koupelna, sprcha a oddělené WC.Balkon 10 m2, terasa 10 m2, zahradní nábytek.Další zařízení.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cottages du Lac, Biscarrosse

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3422_622_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov 'M4' dům pro 6 osob, 53 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2 lůžka nad sebou.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a myčka.Koupelna, sprcha a oddělené WC.Balkon 10 m2, terasa 10 m2, zahradní nábytek.Další zařízení.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 13:47
Mapa stránek ...