Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Coraka' - Francie (Les Landes), Biscarrosse. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV, stereo přehrávač a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), klimatizace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, 2x WC zvlášť. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Inte ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Coraka, Biscarrosse

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3422_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV, stereo přehrávač a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), klimatizace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, 2x WC zvlášť. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 10:26
Mapa stránek ...