Ubytování ve Francii, Porticcio (Korsika) v apartmánu 'Marines d'Agosta'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Marines d'Agosta, Porticcio
★★

Francie, Korsika, Porticcio

Francie, Korsika, Porticcio
Číslo objektu: FR9001.2.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr9001_2_3/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.614,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. V horním patře: (přikré schodiště) galerie 6 m2, výška stropu 160 - 190 cm s 1x lůžko (90 cm). Terasa krytá, malá zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sejf, dětská postýlka do 2 let. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Malá myčka, vnější sprcha. Kauce: Euro 305,-.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Marine d´Agosta' sestává z malých řadových domů a nachází se v obci Molini/Albitreccia, 22 km od Ajaccio. Rezidence 'Marines d'Agosta'. Na kraji obce, 3 km od centra Porticcio, 250 m od moře. Parkovací místo. Obchod 3 km, potraviny 250 m, restaurace 3 km, písečná pláž 250 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Porticcio:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná rybářská obec s 150 obyvatel, na jihozápadě ostrova přímo u moře, 17 km od Ajaccio. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Lodní plavby.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:13
Mapa stránek ...