Ubytování ve Francii, Ghisonaccia (Korsika) v apartmánu 'Résidence A Torra'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Résidence A Torra, Ghisonaccia
★★★

Francie, Korsika, Ghisonaccia

Francie, Korsika, Ghisonaccia
Číslo objektu: FR9221.29.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr9221_29_3/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.822,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'Torra 3', pro 5 osob, 50 m2, v přízemí, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní kout, myčka, lednicí a mraznička.Sprcha a oddělené WC.Terasa 15 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Nový, malý, útulný selský statek 'Résidence A Torra', rok výstavby 2013, obklopen poli.Zařízení domu: klimatizace, pračka (ke spoluužívání, extra).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce obce Ghisonaccia, klidná poloha v zeleni, u moře. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, 2'800 m2, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání, délka 12 m x šířka 4 m, otevřeno od 18.05. do 30 .09.), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 4 km, potraviny 450 m, supermarket 5 km, restaurace 150 m, písečná pláž 900 m, termální bazén 21 km, jízdárna 450 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Ghisonaccia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé letovisko s 7'300 obyvatel, 70 km od Bastia, 120 km od Ajaccio. Veškeré služby v místě. Diskotéka, folklórní večery, večerní zábava, kino.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Pozoruhodné: rybník Urbinu, les Pinia. Možnost výletů na člunu. Půjčovna člunů. Panenský první let padákem. Rogalové létání. Plavení na katamaránu.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:19
Mapa stránek ...