Ubytování ve Francii, Borgo (Korsika) v apartmánu 'BORGO STUDIO 2 pers'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu BORGO STUDIO 2 pers, Borgo
★★★

Francie, Korsika, Borgo

Francie, Korsika, Borgo
Číslo objektu: FR9008.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr9008_1_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 10.653,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt pro 2 osob, 24 m2, jednoduché a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV. Kouření zakázáno. 1x vysunovací lůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna/WC.Terasa 5 m2, zahradní nábytek.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, útulný bungalov 'BORGO STUDIO 2 pers', obklopen stromy.Zařízení domu: klimatizace.Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce, klidná poloha v zeleni, na pláži.Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, délka 12 m x šířka 6 m, otevřeno od 01.05. do 30 .10.), dětské hřiště (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 450 m, supermarket 1 km, koupaliště 50 m, písečná pláž 200 m.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:31
Mapa stránek ...