Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Marigny' - Francie (Ile-de-France), Paříž Vincennes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dvouposchoďový apartmán 85 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x malý pokoj se závěsem, bez okna s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna/WC. Malé zahradní sezení 80 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma). Pozor prosí ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Marigny, Paříž Vincennes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1049_102_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dvouposchoďový apartmán 85 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x malý pokoj se závěsem, bez okna s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna/WC. Malé zahradní sezení 80 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2017 05:53
Mapa stránek ...