Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Libération' - Francie (Ile-de-France), Paříž Vincennes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 63 m2 v 7. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, bidet, WC zvlášť. Výhled do dálky na město. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování č. 114 (kryté). Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře. Prosím pozor: Parkovaní zdarma je třeba ob ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Libération, Paříž Vincennes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1049_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 63 m2 v 7. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, bidet, WC zvlášť. Výhled do dálky na město. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování č. 114 (kryté). Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře. Prosím pozor: Parkovaní zdarma je třeba objednat předem. Příjezd je možný pouze mezi 15:00 a 23.45hod. Předání klíčů probíhá přímo na adrese Vámi rezervovaného rekreačního objektu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 03:25
Mapa stránek ...