Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'A. Briand' - Francie (Ile-de-France), Paříž Vanves. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Světlé, úplně renovovaný v roce 2015, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Plynové topení. V horním patře: (točité schody) otevřený malý saló ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu A. Briand, Paříž Vanves

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1041_103_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Světlé, úplně renovovaný v roce 2015, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Plynové topení. V horním patře: (točité schody) otevřený malý salón s 1x pohovka (90 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Malá terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 08:39
Mapa stránek ...