Ubytování ve Francii, Paříž Vanves (Ile-de-France) v apartmánu 'A. Briand'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu A. Briand, Paříž Vanves
★★

Francie, Ile-de-France, Paříž Vanves

Francie, Ile-de-France, Paříž Vanves
Číslo objektu: FR1041.103.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1041_103_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.134,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Světlé, úplně renovovaný v roce 2015, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Plynové topení. V horním patře: (točité schody) otevřený malý salón s 1x pohovka (90 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Malá terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Vanves 1 km od Paris: Dvougenerační dům 'A. Briand', 2-podlažní, rok výstavby 2003. Klidná poloha v obytné čtvrti. Společné: udržovaná zahrada (oplocená). Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici extra. Supermarket 400 m, pekárna, kavárna 200 m, autobusová zastávka '89 - 126 - 189' 300 m, nádraží 'Vanves-Malakoff' 300 m, metro 'Malakoff - Plateaux Vanves' 800 m. Pozor prosím: bez výtahu. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Paris 8. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 03:33
Mapa stránek ...