Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Madeleine' - Francie (Ile-de-France), Paříž 9. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 4. patře. Světlé, pěkné a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x lůžko (120 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s malý bar. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. Malá ložnice má vysoké okno s výhledem do vnitřní chodby.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Madeleine, Paříž 9

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1009_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 4. patře. Světlé, pěkné a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x lůžko (120 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s malý bar. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. Malá ložnice má vysoké okno s výhledem do vnitřní chodby.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 10:44
Mapa stránek ...