Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Miromesnil 2' - Francie (Ile-de-France), Paříž 8. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 53 m2 v 3. patře. Úplně renovovaný, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna, sprcha/bidet/WC. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace do dvora. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Miromesnil 2, Paříž 8

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1008_600_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 53 m2 v 3. patře. Úplně renovovaný, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna, sprcha/bidet/WC. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace do dvora.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.9.2017 11:55
Mapa stránek ...