Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Miromesnil 2' - Francie (Ile-de-France), Paříž 8. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2 v 7. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Miromesnil 2, Paříž 8

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1008_600_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2 v 7. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 22:08
Mapa stránek ...