Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Malar A' - Francie (Ile-de-France), Paříž 7. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 'Malar A4', 1-pokojové studio 40 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (120 cm), TV (plochá obrazovka), CD a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Nika s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru extra, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Boiler (150 l). Malý balkon 5 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Malar A, Paříž 7

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1007_175_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
'Malar A4', 1-pokojové studio 40 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (120 cm), TV (plochá obrazovka), CD a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Nika s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru extra, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Boiler (150 l). Malý balkon 5 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. Příjezd je možný pouze mezi 15:00 a 23.45hod. Předání klíčů probíhá přímo na adrese Vámi rezervovaného rekreačního objektu. 7510700659195
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2018 14:02
Mapa stránek ...