Ubytování ve Francii, Paříž 7 (Ile-de-France) v apartmánu 'Malar A'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Malar A, Paříž 7
★★★

Francie, Ile-de-France, Paříž 7

Francie, Ile-de-France, Paříž 7
Číslo objektu: FR1007.175.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1007_175_4/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 25.318,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Malar A4', 1-pokojové studio 40 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (120 cm), TV (plochá obrazovka), CD a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Nika s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru extra, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Boiler (150 l). Malý balkon 5 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. Příjezd je možný pouze mezi 15:00 a 23.45hod. Předání klíčů probíhá přímo na adrese Vámi rezervovaného rekreačního objektu. 7510700659195
Informace o domě (rezidenci)
Paris 7: Pěkná, komfortní rezidence 'Malar A', 6-podlažní. Ve čtvrti les Invalides, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná. Společné: udržovaná zahrada 1'000 m2. V rekreačním zařízení: výtah. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod, potraviny 30 m, supermarket 50 m, restaurace, kavárna 30 m, internetová kavárna 50 m, pěší zóna 100 m, autobusová zastávka 'l.80, 28, 92, 63 et 69.' 100 m, metro 'La Tour Maubourg/Invalides' 300 m. Atrakce v blízkosti: Tour Eiffel & Parc du Champs de Mars, Quai Branly, Musée Rodin & Musée de l'Armée, Hotel des Invalides & Ecole Militaire. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Paříž 7:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Paříž je po celém světě známá pro spoustu krásných památek, jako jsou věže, kostely, paláce, vítězné oblouky, mosty a fontány. Všechny tyto stavby vypovídají o 2000 let staré historii města. Většina památek v Paříži je otevřena o víkendu a uzavřena pouze jeden den v týdnu a některé svátky. Většina z nich zůstává jednou týdně otevřena i ve večerních hodinách. Neomezené možnosti dopravy: 'Vélib' (půjčovna kol), Okigo (půjčovna aut), tramvaje a metro. Upozornění: Pro většinu bytů Interhome v Paříži se předání klíčů uskutečňuje v kanceláři Interhome v Paříži (v blízkosti stanice metra Miromesnil). Prosíme, poraďte se případně ve své místní pobočce. Dodatečné služby Interhome Paříž: pozdější odjezd (check-out): EUR 50,00, dřívější příjezd (check-in): EUR 50,00, zanechání klíčů v apartmánech při odjezdu: EUR 30,00, permanentka do muzeí na 2 dny: EUR 40,00, přeprava z/na letiště: EUR 110,00 (Roissy/Orly). Workshopy k přípravě 'Foie Gras' na vyžádání. Mondénní, proslulé, rušné město.
informace pro letní ubytování
Zábavní park 'Euro Disney' 30 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.4.2018 12:51
Mapa stránek ...