Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Malar A' - Francie (Ile-de-France), Paříž 7. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Appartement Malar A1', 2-pokojový byt 50 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), rádio a CD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLA ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Malar A, Paříž 7

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1007_175_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Appartement Malar A1', 2-pokojový byt 50 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), rádio a CD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2017 20:48
Mapa stránek ...