Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Appartement Seine' - Francie (Ile-de-France), Paříž 6. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 15 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (140 cm, v délce 190 cm). Galerie s 1x místo ke spaní (1 x 120 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení, boiler (100 l). Pěkný výhled. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Appartement Seine, Paříž 6

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1006_117_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 15 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (140 cm, v délce 190 cm). Galerie s 1x místo ke spaní (1 x 120 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení, boiler (100 l). Pěkný výhled. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 08:49
Mapa stránek ...