Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Geoffroy Saint Hilaire' - Francie (Ile-de-France), Paříž 5. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 18 m2 v 1. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s malý bar. Sprcha/WC. E-topení, boiler (100 l). K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt. Bez výtahu.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Geoffroy Saint Hilaire, Paříž 5

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1005_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 18 m2 v 1. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s malý bar. Sprcha/WC. E-topení, boiler (100 l). K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.9.2017 19:11
Mapa stránek ...