Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Jarente' - Francie (Ile-de-France), Paříž 4. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 60 m2 v 6. patře. Světlé, zkosený, komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. Bez výtahu.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jarente, Paříž 4

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1004_106_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2 v 6. patře. Světlé, zkosený, komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 08:52
Mapa stránek ...