Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Belleville' - Francie (Ile-de-France), Paříž 20. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 36 m2 v 3. patře. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Vstup na balkon. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Malý balkon. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, lehátka. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Belleville, Paříž 20

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1020_106_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 36 m2 v 3. patře. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Vstup na balkon. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Malý balkon. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, lehátka. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.11.2017 01:08
Mapa stránek ...