Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pelleport' - Francie (Ile-de-France), Paříž 20. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 30 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Světlé, částéčně renovovan v roce 2016: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x skládací lůžko a TV (plochá obrazovka), rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování č. 70 (kryté). Pozor prosím: byt orientace do dvora.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pelleport, Paříž 20

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1020_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Světlé, částéčně renovovan v roce 2016: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x skládací lůžko a TV (plochá obrazovka), rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování č. 70 (kryté). Pozor prosím: byt orientace do dvora.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 02:22
Mapa stránek ...