Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /httpd/html/alpy-infonet/www/0php/0page_end.php on line 495
Kde je na mapě ubytování Paříž 2 (Francie - Ile-de-France) v apartmánu 1002.110.8 | www.alpy.net
Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'BSA Le Marais' - Francie (Ile-de-France), Paříž 2. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2. Úplně renovovan, velmi komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a DVD. Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu BSA Le Marais, Paříž 2

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1002_110_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2. Úplně renovovan, velmi komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a DVD. Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 11:03
Mapa stránek ...