Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Eug?ne Jumin' - Francie (Ile-de-France), Paříž 19. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Malá kuchyně (trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Eug?ne Jumin, Paříž 19

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1019_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Malá kuchyně (trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 00:07
Mapa stránek ...