Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Secrétan' - Francie (Ile-de-France), Paříž 19. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. Nika se závěsem s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: TV jen FR.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Secrétan, Paříž 19

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1019_135_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. Nika se závěsem s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2017 11:53
Mapa stránek ...