Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cours du 7e Art' - Francie (Ile-de-France), Paříž 19. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 89 m2 v 4. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a video. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. 3x balkon, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], z ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cours du 7e Art, Paříž 19

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1019_130_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 89 m2 v 4. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a video. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. 3x balkon, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 19 (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.9.2017 11:50
Mapa stránek ...