Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Appartement Lamarck 1' - Francie (Ile-de-France), Paříž 18. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 'Appartement Lamarck 1', 1-pokojové studio 18 m2 v 6. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nevhodné pro malé děti byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Appartement Lamarck 1, Paříž 18

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1018_126_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
'Appartement Lamarck 1', 1-pokojové studio 18 m2 v 6. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nevhodné pro malé děti byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 02:11
Mapa stránek ...