Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Clichy' - Francie (Ile-de-France), Paříž 18. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Clichy 1', 2-pokojový byt 42 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Jednoduché a stylové zařízení: jídelna. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (2 plotýnky, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Clichy, Paříž 18

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1018_124_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Clichy 1', 2-pokojový byt 42 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Jednoduché a stylové zařízení: jídelna. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (2 plotýnky, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 07:38
Mapa stránek ...