Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Appartement Vauvenargue' - Francie (Ile-de-France), Paříž 18. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 v 5. patře. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (140 cm), TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Výhled do dálky na město. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nek ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Appartement Vauvenargue, Paříž 18

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1018_106_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 5. patře. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (140 cm), TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Výhled do dálky na město. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 00:17
Mapa stránek ...