Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Houdon' - Francie (Ile-de-France), Paříž 18. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 46 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Výhled do dálky na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Houdon, Paříž 18

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1018_105_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 46 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Výhled do dálky na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 07:37
Mapa stránek ...