Ubytování ve Francii, Paříž 17 (Ile-de-France) v apartmánu 'Chazelles'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Chazelles, Paříž 17
★★★

Francie, Ile-de-France, Paříž 17

Francie, Ile-de-France, Paříž 17
Číslo objektu: FR1017.800.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1017_800_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 46.150,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový byt 125 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2015, pěkné a starožitné zařízení: otevřený salón s TV (plochá obrazovka). Jídelna. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x otevřený pokoj, bez okna s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. TV jen FR.
Informace o domě (rezidenci)
Paris 17: 10 minut pěšky z třídy Champs Elysées. Starý, pěkný, luxusní vícegenerační dům 'Chazelles', 6-podlažní, rok výstavby 1900. Ve čtvrti Courcelles. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod, restaurace 50 m, bar, kavárna, půjčovna jízdních kol 10 m, metro 'Courcelles, Bus l.84/30' 10 m. Atrakce v blízkosti: Avenue des Champs Elysées, Place des Ternes, Arc de Triomphe. Objekt vhodný pro 6 dospělý. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Paris 8. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid. Veřejná parkoviště v Paříži jsou systematicky placena.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Paříž 17:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Paříž je po celém světě známá pro spoustu krásných památek, jako jsou věže, kostely, paláce, vítězné oblouky, mosty a fontány. Všechny tyto stavby vypovídají o 2000 let staré historii města. Většina památek v Paříži je otevřena o víkendu a uzavřena pouze jeden den v týdnu a některé svátky. Většina z nich zůstává jednou týdně otevřena i ve večerních hodinách. Neomezené možnosti dopravy: 'Vélib' (půjčovna kol), Okigo (půjčovna aut), tramvaje a metro. Upozornění: Pro většinu bytů Interhome v Paříži se předání klíčů uskutečňuje v kanceláři Interhome v Paříži (v blízkosti stanice metra Miromesnil). Prosíme, poraďte se případně ve své místní pobočce. Dodatečné služby Interhome Paříž: pozdější odjezd (check-out): EUR 50,00, dřívější příjezd (check-in): EUR 50,00, zanechání klíčů v apartmánech při odjezdu: EUR 30,00, permanentka do muzeí na 2 dny: EUR 40,00, přeprava z/na letiště: EUR 110,00 (Roissy/Orly). Workshopy k přípravě 'Foie Gras' na vyžádání. Mondénní, proslulé, rušné město.
informace pro letní ubytování
Zábavní park 'Euro Disney' 30 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2017 13:14
Mapa stránek ...