Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Arc de Triomphe' - Francie (Ile-de-France), Paříž 17. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 4. patře. Částéčně renovovaný v roce 2015, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace na ulici. TV jen FR.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Arc de Triomphe, Paříž 17

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1017_610_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 4. patře. Částéčně renovovaný v roce 2015, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace na ulici. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 08:47
Mapa stránek ...