Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Appartement Chaillot' - Francie (Ile-de-France), Paříž 16. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 22 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, stereo přehrávač a DVD. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Appartement Chaillot, Paříž 16

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1016_790_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, stereo přehrávač a DVD. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 03:26
Mapa stránek ...