Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Victor Hugo' - Francie (Ile-de-France), Paříž 16. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 38 m2 v 5. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (160 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Victor Hugo, Paříž 16

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1016_740_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 38 m2 v 5. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (160 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 07:22
Mapa stránek ...