Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'A. Lef?vre' - Francie (Ile-de-France), Paříž 15. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 'Appartement A Lef?vre 1', 1-pokojové studio 30 m2, v přízemí. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s posuvnými dveřmi, panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. U vstupu (2 plotýnky, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení, boiler (200 l). Malá terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu A. Lef?vre, Paříž 15

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1015_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
'Appartement A Lef?vre 1', 1-pokojové studio 30 m2, v přízemí. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s posuvnými dveřmi, panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. U vstupu (2 plotýnky, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení, boiler (200 l). Malá terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.10.2017 02:24
Mapa stránek ...