Ubytování ve Francii, Paříž 13 (Ile-de-France) v apartmánu 'Choisy A'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Choisy A, Paříž 13
★★

Francie, Ile-de-France, Paříž 13

Francie, Ile-de-France, Paříž 13
Číslo objektu: FR1013.160.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1013_160_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.883,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Choisy A1', 2-pokojový byt 52 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Výhled do dálky. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. TV jen FR. Příjezd je možný pouze mezi 15:00 a 23.45hod. Předání klíčů probíhá přímo na adrese Vámi rezervovaného rekreačního objektu. 7511300816112
Informace o domě (rezidenci)
Paris 13: Vícegenerační dům 'Choisy A', 17-podlažní, rok výstavby 1970. Ve čtvrti Place d'Italie. V rekreačním zařízení: výtah. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny 50 m, restaurace, kavárna 20 m, metro 'Place d'Italie (L.5/6/7)' 50 m. Atrakce v blízkosti: Jardin du Luxembourg, Jardin des Plantes avec zoo, Panthéon.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Paříž 13:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Paříž je po celém světě známá pro spoustu krásných památek, jako jsou věže, kostely, paláce, vítězné oblouky, mosty a fontány. Všechny tyto stavby vypovídají o 2000 let staré historii města. Většina památek v Paříži je otevřena o víkendu a uzavřena pouze jeden den v týdnu a některé svátky. Většina z nich zůstává jednou týdně otevřena i ve večerních hodinách. Neomezené možnosti dopravy: 'Vélib' (půjčovna kol), Okigo (půjčovna aut), tramvaje a metro. Upozornění: Pro většinu bytů Interhome v Paříži se předání klíčů uskutečňuje v kanceláři Interhome v Paříži (v blízkosti stanice metra Miromesnil). Prosíme, poraďte se případně ve své místní pobočce. Dodatečné služby Interhome Paříž: pozdější odjezd (check-out): EUR 50,00, dřívější příjezd (check-in): EUR 50,00, zanechání klíčů v apartmánech při odjezdu: EUR 30,00, permanentka do muzeí na 2 dny: EUR 40,00, přeprava z/na letiště: EUR 110,00 (Roissy/Orly). Workshopy k přípravě 'Foie Gras' na vyžádání. Mondénní, proslulé, rušné město.
informace pro letní ubytování
Zábavní park 'Euro Disney' 30 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.6.2018 11:28
Mapa stránek ...