Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Saint Antoine' - Francie (Ile-de-France), Paříž 11. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Zkosený, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV, mezinárodní TV kanály a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Bez výtahu. Bez výtahu.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Saint Antoine, Paříž 11

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1011_640_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Zkosený, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV, mezinárodní TV kanály a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Bez výtahu. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2017 13:13
Mapa stránek ...