Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /httpd/html/alpy-infonet/www/0php/0page_end.php on line 495
Kde je na mapě ubytování Paříž 11 (Francie - Ile-de-France) v apartmánu 1011.149.2 | www.alpy.net
Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gaudelet' - Francie (Ile-de-France), Paříž 11. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 17 m2 v 3. patře. Částéčně renovovan v roce 2013, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Malý balkon. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gaudelet, Paříž 11

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1011_149_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 17 m2 v 3. patře. Částéčně renovovan v roce 2013, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Malý balkon. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 16:25
Mapa stránek ...