Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Faidherbe' - Francie (Ile-de-France), Paris Pré Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 85 m2 v 14. patře. Prostorné a světlé, komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Faidherbe, Paris Pré Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1025_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 85 m2 v 14. patře. Prostorné a světlé, komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté. Příjezd je možný pouze mezi 15:00 a 23.45hod. Předání klíčů probíhá přímo na adrese Vámi rezervovaného rekreačního objektu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:39
Mapa stránek ...