Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Emile Zola' - Francie (Ile-de-France), Paris Asni?res-sur-Seine. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 80 m2 v 3. patře. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2013, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Malý balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Emile Zola, Paris Asni?res-sur-Seine

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1053_205_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2 v 3. patře. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2013, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Malý balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. Příjezd je možný pouze mezi 15:00 a 23.45hod. Předání klíčů probíhá přímo na adrese Vámi rezervovaného rekreačního objektu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:28
Mapa stránek ...